Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 7 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy moja medytacja może źle wpłynąć na mój organizm?

proszę o pomoc, ok. dwóch lat temu zacząłem chyba medytować podczas spania. nieświadom zamykałem oczy i zaczynałem odcinać się od rzeczywistość, koncentrowałem się na tym czarnym obrazem jak się zamknie oczy. tak sądzę nie wiem jak to nazwać, aż któregoś dnia podczas tej medytacji zobaczyłem jakieś światło które mnie jakoś odepchneło i się obudziłem zaczęła mnie boleć bardzo głowa nad lewym okiem jak i gałki oczne, nie wiedziałem co się stało, po jakimś czasie ból przestał, lecz dwa tygodnie temu znów ten ból powrócił, boli mnie głowa nad oczami gałki oczne, tył głowy widzę jakieś plamki w czach czasem kiedy kładę się spać to obraz zaczyn mi skakać przed oczami, boli pod lewą piersią. Czy od tego co kiedyś uprawiałem można oślepnąć lub umrzeć ? nie uprawiam już tego, robiłem to z 4-5 razy PROSZĘ O POMOC, BŁAGAM
MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu

Kiedy należy zgłosić się do psychiatry?

Depresja bardzo utrudnia funkcjonowanie osoby w środowisku zawodowym, społecznym i prywatnym. Trzeba wiedzieć, kiedy jest moment na zgłoszenie się do specjalisty. O tym opowiada lekarz Zofia Antosik.

Witam, proszę skorzystać z pomocy lekarza rodzinnego aby poszukać przyczyny objawów. Medytacja nie ma wpływu na opisywane zmiany.
Pozdrawiam
Dorota Nowacka

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy