Czy moje badania hormonalne są dobre?

Witam. Chcialabym sie dowiedziec czy mam dobre wyniki badan bo robilam badania hormonalne bo mam nie regularne miesiaczki tzn jak nie wywolam luteina to moge nawet nir miec miesiqczki pol roku... Ale od jakiegos czasu zauwazylam ze jak biore luteine to w trakcie brania mam wysokie cisnienie 160/100 i tak utrzymuje dopuki nie dostane miesiaczki i ginekolog teraz kazal mi przerwać branie lekow i zrobic znow badania hormonalne czemu ciśnienie mam przy luteinie. I moje pytanie brzmi czemu mam cisnienie przy braniu luteiny ? A to moje wyniki narazie mam tylko 3 wyniki tsh3. 2,60ml progresteron 0,210ng/ml w 7 dniu cyklu . PRL 425.00 ml. Dodam jeszcze ze morfologia badanie moczu ob proby watrobowe wszystkie wyniki idealne...

Dzień dobry, zarówno poziom TSH jak i prolaktyny są podwyższone, stąd prawdopodobnie nieregularne miesiączki, proszę udać się do ginekologa.