Czy moje badanie było wykonane za wcześnie?

Dzień Dobry! Ostatnią miesiączkę miałam od 7 lipca. W okolicach 23-26 lipca była owulacja i w tych dniach odbyliśmy z meżem stosunek. Cykle mam około 30-dniowe raczej regularne. 31 lipca zrobiłam bhcg z krwi i wynik był poniżej 0.2 Czy badanie było wykonane za wcześnie? Czy jednak jest jeszcze cień szansy na to, że jesten jednak w ciąży? A może po prostu dni płodne zostały przeze mnie zle wyliczone. Proszę o odpowiedz i serdecznie pozdrawiam!

Jest też fajna strona o płodności

www.psnnpr.com

Najlepiej zajść w ciążę na skoku temperatury oraz gdy jest rozciągliwy śluz.