Czy powinnam jakoś uregulować mój okres?

od 8mc nie biorę tabletek na początku po odstawieniu tabletek cykl miałam 28 dni, teraz około 25dni od kilku mc mam brązowe plemienia przez 5 dni przed okresem ,ostatnio okres  miałam 2 dni i to bardzo obfity dzień przerwy i czwartego dnia trochę , lekarz powiedział że to normalne ale dla mnie nie , czy powinnam zacząć brać jakieś leki by to uregulować dodam że chyba też nie zauważam dni płodnych,

Może dopytać innego ginekologa, oraz endokrynologa.
O płodności dowie się Pani dużo z tej strony:
www.psnnpr.com

Na FB jest też grupa dla pań stosujących naturalne planowanie rodziny, więc można się tam też dopytać innych pań.