Czy przy takich wynikach poziomu hormonów mogę współżyć bez obawy zajścia w ciążę?

Mam 49 lat, Moje wynik badań w 3 dniu: FSH 6, estradiol 32 pg/ml, Tsh 1,36 ulU/ml. Mam potwierdzone owulacje, regularne cykle. Współżyję z młodszym partnerem. Przez 10 lat stosowałam antykocepcję. Ginekolog kategorycznie zakazał stosowania antykoncepcji z uwagi na wiek. Czy w tej sytuacji mogę bezpiecznie współżyć bez obawy, że zajdę w ciążę ?

Zachęcam do nauczenia się rozpoznawania płodności metodą angielską. Tutaj znajdzie Pani informacje:
www.psnnpr.com
Jest też na FB grupa dziewczyn, które dzielą się wątpliwościami, przy analizie
Naturalne Planowanie Rodziny (NPR)

Potrzebuje Pani dobry termometr Micorlife, obserwować śluz i szyjkę. W Warszawie z pewnością znajdzie Pani pomoc w nauce w poradniach parafialnych. Metoda angielska jest łatwa, ale początki bywają dla niektórych osób trudne. Proszę nie mylić metody angielskiej z "kalendarzykiem". Pozdrawiam