Dlaczego nie mogę zajść w ciążę mimo wszystko?

Witam. 15 stycznia poronilam w 16 tygodniu ciazy. Nie wiadomo z jakiego powodu. Wszystkie badania moje oraz dziecka są ok , nie ma nic co mogło by wskazywać na powód. Ciąża była z problemami , plamilam,ale do samego końca wszystkie usg były bardzo d9bre, żadnych niewłaściwego, żadnych wag genetycznych co potwierdziły badania po poronieniu. Ponownie staramy się z partnerem o dziecko. Moje cykle są 38 dniowe , mam owulacje - potwierdzone na usg. Dlaczego nie mogę zajść w ciaze mimo wszystko. Lekarz przepisał mi luteine mam ja brać od 16 dnia cyklu przez 6 dni, stosuje to już 2 miesiąc i niestety nadal ciazy nie ma. Czy mogę jakoś sobie pomóc zajsc w ciaze ? Bardzo pragniemy dziecka , powoli tracę nadzieję i się załamuje

Może warto sięgnąć po pomoc u specjalistów od naprotechnologii. Tymczasem mogę podpowiedzieć, by współżyć w czasie najbardziej płodnym, tj. gdy śluz jest błyszczący, rozciągliwy. Proszę też mierzyć temp. , by zobaczyć czy jest owulacja. Więcej info :
www.psnnpr.com
Czasem przyczyna niepłodności leży w psychice, wtedy warto pomyśleć o psychoterapii. Zapraszam online do siebie.
Pozdrawiam