Czy moje bóle ramion są na tle nerwowym?

Witam serdecznie. Ok miesiąca temu miałam nastawienie kręgosłupa i akupunktura.Od tego czasu zaczęły mi drzec ręce, czuje gorąco i prądy oraz jakby całe ciało mi się gotowalo,oraz punktowe chwilowe drgania mięśni. Choruje na niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Do tego wszystkiego zaczęła mi drzec jak y glowa .zrobilam rezonans magnetyczny glowy,rezonans nie wykazał żadnych zmian,wizyta u neurologa nie wskazuje żadnych odchyleń, Pani Doktor zasugerowała nerwice?moje drgania uczucie gotowania na dole się w spoczynku.najgorzej w nocy wynudzam sie i czuje uczucie gotowania wrzenia w ramionach i nogach.oraz podrygi jakies dziwne oraz skakania palcy u rakCzy przy prawidłowym mr można wykluczyć podejrzenie sm?mam 31 lat.Pani doktor stwierdziła że napewno nie choruje na to,ale ja się tyle naczytalam że wszystko mi pasuje Proszę o poradę

Witam! Objawy, Które Pani przedstawiła, przy prawidłowych wynikach badań pracownianych, najbardziej pasują do zaburzeń nerwicowych. RM głowy jest, w zasadzie badaniem przesiewowym, lecz nawet stwierdzenie zmian w istocie białej, nie przesądza rozpoznanie, jedynie sugeruje potrzebę dalszej diagnostyki. Proponuję konsultację w Poradni Zdrowia Psychicznego, określą poziom leku i niepokoju wewnętrznego, profil osobowości i zaproponują odpowiednie postępowanie: najprawdopodobniej odpowiednio dobrana psychoterapia z ew. wsparciem lekami p/lękowymi. Jeżeli będą jakieś problemy z PZP to zawsze można skorzystać z gabinetów prywatnych. Powodzenia W. Łuczkowski.