Czy moje dolegliwości mogą mieć związek z założeniem spirali?

Zalozylam mirene 5 miesiecy temu, przez pierwsze 3 miesiace roznie sie czulam, bolaly mnie nogi, dol brzucha, bylam spiaca, zmaczona i rozdrazniona, miesiac temu zaczlam sie czuc gorzej, mam madlosci i moj zoldek jest bardzo spuchniety, wyglada na to ze moje jelia podeszly do gory i wypychaja moj zoladek. Jestem spuchnieta jak balon, czy mozliwe ze to ma cos wspolnego ze spirala?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne