Czy moje dolegliwości mogą wskazywać na cukrzycę?

panie doktorze jestem po pobraniu 2x krwi odnośnie cukrzycy jestem osobą zagrożoną ryzykiem występowania cukrzycy ograniczam słodycze i inne napoje zrobiłem test glukozy mam na imię krystian i jestem z zespołu williamsa jest to rzadka choroba powodującą brak elastyny wada serca nadciśnienie i niedoczynność tarczycy czy z tych problemów co wymieniłem może być cukrzyca i jaki jest najgorszy stopień zagrożenia dziękuje i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie są wyniki testu obciążeniu glukozą.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.