Czy moje objawy mogą świadczyć o nerwicy?

Witam. Od dłuższego czasu zastanawiam się dlaczego, gdy widzę np. na ulicy kłótnie lub bójkę, to wtedy mam szybki puls, po chwili zaczynają trząść się mi nogi, tak że nie mogę na nich w miejscu ustać, ręce zaczynają się trząść i ogólnie czuję się kiepsko. Czy to może być nerwica? Od dłuższego czasu mam dużo stresów, wszystkim się przejmuje. Dodam, że w mocno stresujących sytuacjach bywa, że mam mdłości, uczucie jakbym miał zemdleć, problemy z wysłowieniem lub z pamięcią.

Witam
Objawy rzeczywiście mogą świadczyć o nerwicy. Warto skorzystać z psychoterapii: indywidualnej lub grupowej, w zależności od Pana preferencji.
Jeśli wolałby Pan psychoterapię on-line, zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
Łucja Fitchman