Czy moje objawy mogą wskazywać na boreliozę?

Witam mam 31 lat i bardzo potrzebuje pomocy bo mimo wielu skierowan do lekarzy jest coraz gorzej od paru lat miewalem lekkie bole kregoslupa ledzwiowego i piersiowego Ostatnio bole wogole nie przechodza w ledzwiowym mam kregosmyk 7 mm a piersiowy musze ponowic rezonans bo bol jest taki jak by mi sie mial zlamac kregoslup przy ruchu do tego przy schylaniu bol klatki piersiowej Co dzin budze sie z kolejnymi bolami od marca : prawa dlon 3 palce lewa reka maly palec stopa duzy palec napady silnego swedzenia stawow dziwne uczucie.glownie w nocy oraz dretwienie i pieczenie dloni strzelanie w bolacych stawach Juz nie mam sil prosze o jakas rade Badania rzs wyszly w normie Ck kinaze kreatynowa mam obnizona do 8 I bolerioza pierwsze syadium Jestem 2 tydzien po miesiecznej kuracji antybiotykowej nie wiem czy wogole zwiazane z bolerioza czy jakas inna choroba Bardzo prosze o pomoc

Proponowałabym wykonać na świeżo MR kręgosłupa i konsultować się bezpośrednio z neurochirurgiem jeśli sa takie silne dolegliwości bólowe. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.