Czy moje objawy są spowodowane tarczycą czy antykoncepcją?

Witam serdecznie od dwóch lat leczę się na niedoczynnosc tarczyce biorę letrox 75 tydz temu robiłam badanie -wyniki tsh-2,4 ft4-17 , biorę tez tabletki antykoncepcyjne 3 fazowe niestety nowe opakowanie dali mi z innej firmy (te same tabletki inna firma ) moje pytanie brzmi czy objawy które mam — problemy z koncentracja , zmiany humorów , tycie (2kg w ciągu tyg , jem dokładnie to co zawsze ani mniej ani więcej )pocenie się , opuchnięta buzia , dłonie , straszne wypadanie włosów , bezsenność może być spowodowane zmiana firmy tabletek antykoncepcyjnych czy tabletki na tarczyce maja za mała dawkę ? Mieszkam za granica i lekarz niestety nie jest pomocny , strasznie jestem zmęczona tymi objawami mam dość nie wiem co robić ! Pozdrawiam Kasia
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy