Czy moje wyniki badań oznaczają chorobę przenoszoną drogą płciową?

co oznaczają moje wyniki badań.czy mam jakąś chorobę przenoszoną drogą płuciową?!a mianowicie II/III /obecny Lactobacillus i flora bakteryjna 1:1 , badanie w kierunku Str.agalactiae ujemne , Gardnerella vaginalis. bardzo proszę o wyczerpującą odp.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania wskazuje na występowanie infekcji dróg rodnych. Na podstawie załączonego wyniku badania nie można jednoznacznie stwierdzić choroby przenoszonej drogą płciową.