Czy moje wyniki kolonoskopii są w porządku?

Witam, odebrałem wyniki kolonoskopii. Opis: w wycinku, błony śluzowej z jelita grubego, obecne są wybroczyny i grudki chłonne. Wiem że grudki to normalnie występują w jelicie (chyba że się myle) a co do wybroczyn to nie mam pojęcia czy ich obecność jest dobra. Pozdrawiam

To wynika z przekrwienia błony śluzowej, niezbędne sa dane kliniczne aby coś więcej napisać. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.