Czy moje wyniki są właściwe?

Mam 60 lat, jestem kobietą, czekam na badanie TK głowy z kontrastem, czy poniższe wyniki są prawidłowe? Badanie wynik wart.ref. jedn. kreatynina surowica(GRF) 82,2 53,0-97,0 umol/l masa ciała 54 kg GFR 56 umol/min

Lek. Michał Lenard

Pani wyniki wskazują na obniżoną filtrację nerkową, powinien je ocenić Pani lekarz prowadzący. Pozdrawiam!