Czy moje wyniki w 9 tc mogą wskazywać na stan przedcukrzycowy?

Witam, wczoraj odebrałam wyniki obciążenie glukoza 75g. Oto wyniki Na czczo 97,8 Po 1h 148,9 Po 2 h 148,4 Badanie było zlecone ponieważ jestem w 9 tyg ciąży i miałam robiona glukozę na czczo i wynik wynosl 98.2 Czy te wyniki mogą sugerować stań przed cukrzycowy?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u diabetologa , wyniki robione między 24-28 tc spełniają kryteria rozpoznania cukrzycy ciężarnej