Czy może dojść do zapłodnienia przez petting?

Witam, ostatnio z chłopakiem uprawialiśmy petting, nie było wytrysku. Wszedł we mnie palcem. Być może jakoś dotknął swego członka i wprowadził nasienie. Miałam zawsze okres regularny 28 dni, dziś jest 29 i nic! Miałam egzaminy ostatnio i odchudzam się trochę. Czy jestem w ciąży? Boję się! Pomocy!
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Szanowna Pani,

ryzyko zapłodnienia w sytuacji opisanej przez Panią jest znikome. Stres oraz odchudzanie są dużo wiarygodniejszymi przyczynami opóźnienia się u Pani okresu.