Czy może to być spowodowane nerwicą?

Za lewym uchem pojawiła mi się boląca krostka , czasem boli mnie lewa strona głowy (chwilowe kłucie) , czy moze być to spowodowane nerwicą?

Witam! Zmiany skórne dobrze jest pokazać dermatologowi. Jeżeli leczy się Pan na nerwicę to postrzeganie drobnych zmian w swoim organizmie bywa nadmierne, z otoczką lękową, może dochodzić do lawinowego narastania lęku przed czymś bardzo niebezpiecznym i skupianiu jeszcze większej uwagi na sobie. Konieczne jest zmodyfikowanie dotychczasowej terapii zaburzeń nerwicowych. Powodzenia W. Łuczkowski.