Czy możliwa jest ciąża pozamaciczna jajowodowa z jednoczesnym zaśniadem groniastym częściowym?

Witam. Czy możliwa jest ciąża pozamaciczna- jajowodowa z jednoczesnym zaśniadem groniastym częściowym? Nie daje mi spokoju ta diagnoza.

Robert Markowski Ginekologia

Tak zwana ciąża heterotropowa jest wyjątkową rzadkością. Zaśniad groniasty jest również rzadki 1:1000 ciąż. W takim połączenie kazuistycznie.