Czy możliwa jest cytomegalia w 20 tygodniu ciąży?
Witam, jestem w 20 tc. Na własną rękę zrobilam badanie cytomegalii. Igg 17,000 a igm napisane że reaktywne. Czy to może oznaczać że teraz to przechodzę? Czy zrobić awidność yo coś mi więcej powie? Lekarz mówił żeby tego badania nie robić ale ja się uparłam.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
proponuje powtórzyć badanie a jakie wyniki były w I trymestrze?
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.