Wyniki na cytomegalię w 13. tc

Witam. Mam 24 lata jestem w 13 tc. Martwią mnie wyniki na cytomegalie: IgG 465,20 U/ml (>1,0 reaktywny) IgM 2,31 S/CO (>1,0 reaktywny) Tydzień temu wykonałam awidność: CMV IgG 45,00 U/ml (>6 dodatni wynik) Awidność przeciwciał w kl. IgG 0,80 (>65 awidność wysoka) Proszę o interpretacje wyników. Lekarz zakaźnik stwierdził, że może na "wszelki wielki" trzeba będzie zrobić amniopunkcje. Jestem mocno zaniepokojona.

Piotr Pilarski

Wynik wskazuje na świeże zakażenie CMV. Decyzję o dodatkowych badaniach proszę podjąć wspólnie ze swoim ginekologiem.

Pozdrawiam.