Wyniki na cytomegalię w 13. tc
Witam. Mam 24 lata jestem w 13 tc. Martwią mnie wyniki na cytomegalie: IgG 465,20 U/ml (>1,0 reaktywny) IgM 2,31 S/CO (>1,0 reaktywny) Tydzień temu wykonałam awidność: CMV IgG 45,00 U/ml (>6 dodatni wynik) Awidność przeciwciał w kl. IgG 0,80 (>65 awidność wysoka) Proszę o interpretacje wyników. Lekarz zakaźnik stwierdził, że może na "wszelki wielki" trzeba będzie zrobić amniopunkcje. Jestem mocno zaniepokojona.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Wynik wskazuje na świeże zakażenie CMV. Decyzję o dodatkowych badaniach proszę podjąć wspólnie ze swoim ginekologiem.
Pozdrawiam.