Czy możliwa jest glistnica u 29-letniej osoby?

Dzień dobry, Mam pytanie, robiłam badania w kierunku glisty ludzkiej. IgE wyszła klasa 2, 1,75 kU/L (pozytywny). IgG wyszedł negatywny 6,4 NTU. Morfologia z rozmazem ok (brak eozynofilii). igE całkowite 431 IU/ml (norma do 90). Dodam, że mam też takie objawy: pokrzywka cały czas (plus dermografizm) (nigdy wcześniej nie chorowałam na pokrzywkę) oraz ból gardła, mocny kaszel z odkrztuszaniem, zmęczenie. Czy ten wynik igEswoisty pozytywny oznacza, że jestem chora? Czy powinnam przeleczyć się w kierunku glisty ludzkiej?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać badanie kalu w kierunku pasożytów oraz udac się na konsultacje dermatologiczna