Czy możliwa jest insulinooporność u 26-latki?

Witam, robiłam badania pod kątem insulinooporności i otrzymałam takie wyniki: Insulina na czczo: 7.06 (2,6-24,9) insulina po godz.: 62,55 Ins. po 2 godz: 42,48 Glukoza na czczo: 4,96 Glukoza po godz.: 8,41 Glukoza pod 2 godz: 5,52 Czy to insulinooporność ? Prosze o odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny konieczna wizyta u diabetologa