Jak interpretować wynik badania na insulinooporność u 43-latki?

Witam ma 43 lata U robiłam badania na insulinooporność. Oto moje wyniki : glukoza na czczo 104, po godzinie 110, po dwóch godzinach 119. Insulina na czczo: 24,1, po godz 70,00 po dwóch godzinach 70,2. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny, wskazana wizyta u diabetologa.