Czy możliwa jest marskość wątroby?

Dzień dobry. Prośba o interpretacje wyników: panel wątrobowy AST bardzo podwyższone 154 natomiast ALT 29. bilirubina w normie. Ostatnie pół roku spożywałem bardzo duże ilości alkoholu. Czy to jednoznaczne z marskością?

Lek. Tomasz Budlewski

nie nie jest jednoznaczne, konieczna dalsza diagnostyka. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.