Czy możliwa jest menopauza?

Witam, mam 43 lata. Do chwili obecnej miesiączkowałam jak w zegarku. Ostatnią miesiączke miałam dostać 23 czerwca, do dziś nic. Robiła 3 testy ciązowe, wszystkie negatywne. Czy to możliwe, ze mam menopauzę i okres ustał mi całkowicie? Wizytę u swojego lekarza mam dopiero 8 sierpnia i nie ukrywam, ze trochę się niepokoje.

Dzień dobry!

Jest wiele różnych możliwych przyczyn zaburzeń miesiączkowania, innych niż menopauza. Konieczna jest osobista konsultacja z ginekologiem i wykonanie badań.

Pozdrawiam!