Czy możliwa jest padaczka przy niedocukrzeniu?

Witam, miewałam bardzo często hipoglikemie reaktywne ilość napadów można liczyc w dziesiątkach, długo czekałam na diagnozę potem na właściwe leczenie, wraz z napadami hipo po jakimś czasie pojawiły mi się sile stany napięcia nerwowego ale nie codziennie, mam wrażenie ze jest to niezależne od mojego humoru, do tego co jakiś czas mam problemy ze snem, kładę się jestem zmęczona i czuje ze mój mózg jest silnie pobudzony jakby wchodził na obroty i nie spie pół nocy, a gdy zamykam oczy i odpływam mam zryw całego ciała i czuje wewnętrzne drżenie. Sytuacja powtarzaja się co jakiś czas, i nie miałam wcześniej tych objawow zanim pojawiły się niedocukrzenia. Dodam ze niedocukrzenia miały u mnie silne objawy utrzymujące się kilka godzin, bo tyle czasu było obniżone stężenie cukru we krwi co potwierdziła krzywa po jedzeniu. Czy ten niski cukier mógł tak zaszkodzić na mózg i stad te objawy ? Czy to możliwe ze po niedocukrzeniach dostałam padaczki?

do interpretacji klinicznej, w kontekście wywiadu, skarg, objawów
Niedocukrzenie jest niekorzystne dla mózgu!
... Zapraszam na konsultację