Jakie choroby mogą dawać objawy niedocukrzenia?

Witam serdecznie Jakie choroby moga dawac objawy niedocukrzenia przy idealnych poziomach cukru we krwi na poziomie 100/110mg/dl objawy to: Chudniecie Ataki lęku (rzadko) Zmeczenie Brak energii Uczucie upokenia alkoholowego Zawroty glowy Silna reakcja organizmu na wysilek uczucie jak przy hiperglikemi Bole w roznyh czesciach brzucha(pod mostkiem bol ostry i o roznej czestotliwosci z lewej strony pod zebrami przewlekly oraz z prawej strony na wysokisci pepka moze cout wyzej przewlekly) Dodam jeszcze ze po badaniu USG wyszlo ze mam powiekszona sledzione oraz watrobe w granicznej wielkosci prosze o porade sytuacja juz jest ponad rok i powoli przedtaje miec mozliwosc wykonywania pracy ze wzgledu na zmeczenie i uczucie spadkow cukru.

Lek. Michał Lenard

Opisane objawy nie muszą wynikać z niedocukrzenia, mogą powstawać na tle nerwicowym. Sugeruję skonsultować się z psychiatrą, który przeprowadzi z Panem rozmowę i w razie potrzeby zaproponuje leczenie. Pozdrawiam!