Czy możliwa jest różnica w grubości endometrium?

witam. W 11 dc moje endometrium wynosiło 11 mm, a 19 dc po owulacji 7 mm. Czy endometrium może zmaleć po owulacji? Owulacja była 13 dc. Pomiary endometrium były wykonywane u innych lekarzy ale czy jest możliwość tak dużej roznicy?

Lek. Tomasz Budlewski

Inny lekarz inny aparat - wyniki mogą się różnic proponuje powtórzyć badania u jednego gineklllga