Interpretacja trójlinijnego endometrium 0.425 cm w 10 dc

dziś byłam na badaniu kontrolnym u lekarza. moje endometrium to 0.425 cm. to moj 10 dc.. jestem 11 dni po zblizeniu.. dodam,ze zblizenie bylo w 24 dc.a krwawienie z odstawienia luteiny wystapilo w 25 dc.(luteina brana od 19 dc do 25 dc) a wczesniejszy okres (pierwszy cykl od odst tab) od 28 dnia do 32 (32 dc okres). czy istenieje ryzyko? dodam,ze lekarz powiedzial ze endometrium jakies trojlinijne czy coś.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Endometrium trójlinijne w USG to endometrium charakterystyczne dla pierwszej fazy cyklu (10dc). W opisanym przypadku, jeśli do stosunku doszło 11 dni wcześniej, ryzyko ciąży jest znikome.