Skąpy okres po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

czy to normalne ? to moj drugiokres po odst tabsow. bralam 3 msc. 1 miesiaczka w 32 dc(luteina od 2 do 32 dn) a sdrugi w 25dc (lut 50 od 19 dc do 15 dc). 6 dni przed okresem endo ok 8 mm. okres obfity przez 3 dni, 4 troche a w 5 i 6 skapy. w nocy przez caly okres bylo czysto, ani kropelki, czy to normalne? zblizenie bylo tez 1 dzienprzed okresem czyli w 24 dc.

Witam serdecznie. Może nie prawidłowym byłoby stwierdzenie, że taka sytuacja jest normalna, jednak należy jasno zaznaczyć iż może takowa się pojawiać w szczególności gdy mamy do czynienia z wahaniami hormonalnymi, które w tym przypadku są najbardziej prawdopodobnym czynnikiem sprawczym zaistniałej sytuacji.