Czy możliwe było zakażenie HIV?

Dzień dobry, Mam następujące pytanie - jakiś czas temu uprawiałem seks oralny z przygodną partnerką, podczas którego byłem stroną aktywną - doszło do kontaktu mojej jamy ustnej z narządami płciowymi partnerki. Rozumiem, że w tej sytuacji mogło dojść do zakażenia się przeze mnie wirusem HPV. Jaki test mogę zrobić? Czy jest w ogóle test ze śliny? Zaznaczam, że w tej sytuacji nie było kontaktu ust partnerki z moimi narządami płciowymi, więc jest to jedyna możliwość zakażenia. Jaki test mogę zrobić, aby uzyskać informację nt. mojego statusu zakażenia? Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

W tytule HIV, w treści HPV. I jednym i drugim wirusem do zakażenia dochodzi w trakcie kontaktu seksualnego. Ryzyko zawsze istnieje. Test w kier wir HIV po ok 3ch tygodniach. HPV prawdopodobnie Pan ma, jak wieszkośc młodych aktywnie seksualnych osób. Ewentualny test HPV DNA