Czy możliwe jest niewykrycie zarodka u 36-latki?

Dzień dobry. Zacznę może od początku ostatnia miesiączke miałam 7.11 br. 4 testy ciążowe wyszły pozytywnie. Wczoraj byłam u lekarza tzn 28.12 br. Lekarz wykonał badanie i stwierdził że widzi pusty pęcherzyk który ma średnicę 1cm i ze według niego to 7tc.Powiedzial że na 90 % nic z tego nie będzie i nie mam się nastawiac. Choć według mnie to 5tc a nie 7tc.Powiedzial również że mam przyjść za 2tyg że może zdarzy się jakiś cud. Czy to możliwe że aparat mógł nie wykryć zarodka czy faktycznie jest to pusty pęcherzyk i napewno już nic nie będzie. BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę mieć nadzieję , proponuje oznaczyć poziom beta hcg i.ponownie udać się do lekarza ginekologa ponownie