Czy możliwe jest ponowne uszkodzenie kości śródręcza?

Witam miałam zlamanie 1/3 2 kości srodrecza bez przemieszczenia ręka w gipsie była 5 tyg gips został zdjęty kości się skleily Ale lekarz stwierdził że jest zaraz pekniecia . Dał skierowanie na rehabilitacje . Po kilku wizytach odczuwam w miejscu pęknięcia jak by naruszona wcześniej kość odkejala się i z powrotem wracala na miejsce nawet przy chodzeniu . W miejscu pęknięcia czuje jak by oparzona powierzchnię . Czy to jest normalne że tak mam ? Nie mogę zgiac palca 2,3 uczucie odparzenia

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ortopedy lub chirurga ręki po badaniu będzie Można coś więcej powiedzieć