Czy możliwe jest przedwczesne dojrzewanie płciowe u 9-latki?

Witam. Moja córka w styczniu 2018 roku skończy 9 lat. Od zawsze ma sporo włosów na nogach. Kilka miesięcy temu mówiła, że bolą ja cycuszki. Teraz już ma zarys cycusiow oraz pojawiły się włosy lonowe. Czy to nie za wczesnie? Czy warto z takim małym dzieckiem udać się do pani ginekolog żeby powiedziała o tym jakie zmiany będą się dziać w jej ciele?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę przede wszystkimi udac się do lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć