Czy możliwe jest stosowanie antykoncepcji mającej na celu zahamowanie rozwoju hirsutyzmu idiopatycznego przy stosowaniu leku Letrox 50?

Witam, mam pytanie czy możliwe jest stosowanie antykoncepcji mającej na celu zahamowanie rozwoju hirsutyzmu idiopatycznego przy stosowaniu leku Letrox 50? Mam problem nadmiernego owłosienia typu męskiego, jednocześnie poziom androgenów mam w normie, lekarz stwierdził że jest to h. idiopatyczny. Jako sposób zahamowania rozwoju zaproponował tabletki antykoncepcyjne jednak ja zażywam Letrox. Czy istnieją tabletki anty. które pomogą mi w tym problemie jednocześnie nie kolidując z Letrox?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, nie ma jednoznacznych przeciwwskazań do stosowania tych dwóch kuracji jednocześnie. Pozdrawiam