Czy możliwe jest suplementowanie Oeparolu Femina w celu nawilżenia skóry?

Dzień dobry! Właśnie zaczynam kurację izotretynoiną, stąd moje pytanie, czy możliwe jest suplementowanie Oeparolu Femina w celu nawilżenia skóry od wewnątrz oraz Sapovenu T i Ruszczyka Kolczastego w celu uszczelnienia naczyń krwionośnych. Bardzo zależy mi na wzmocnieniu naczyń od wewnątrz, pomimo młodego wieku (25 lat) pękają dosłownie wszędzie. Miałam robione USG Dopplera, chirurg naczyniowy zalecił jedynie zamknięcie w okresie jesiennym. Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam!

Suplementy diety nie przyniosą spektakularnej poprawy. Nie istnieje suplement skutecznie " uszczelniający naczynia krwionośne". Kuracja izotretynoiną może nasilić problemy z naczynkami, na pewno dermatolog prowadzący wziął ten fakt pod uwagę. Proszę pamiętać, że w trakcie i 6 miesięcy po zakończeniu stosowania izotretynoiny nie można wykonywać zabiegów laserowych, w tym zamykania naczynek laserem Nd'Yag.