Czy możliwe jest tak długie zwolnienie lekarskie przy korekcie nosa?

Witam, planuje calkowita korekte nosa- czy mozliwe jest wtedy zwolnienie lekarskie na miesiac i czy po ok 2 tyg od operacji moge jezdzic pociagiem? oczywiscie jezeli pozwoli mi na to wyglad noska

Witam,

Jak najbardziej w zależności od wykonywanej pracy do mięsiaca czasu można dostać zwolnienie. Natomiast nie widzę przeciwskazań do jazdy pociągiem.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul