Czy można zniwelować nierówności powstałe po korekcie nosa za pomocą kwasu hialuronowego?

Witam. Ponad rok temu przeszlam calkowita korekte nosa. Jednak po zejsciu opuchlizny zauwazylam drobne nierownosci z boku nosa i jego skrzydelku. Czy mozliwe jest zniweloeanie tych nierownosci za pomoca kwasu hialuronowego?

Warto zgłosić się do tego lekarza nawet teraz, wspólnie omówić problem, może również on skoryguje to podając kwas hialuronowy