Czy możliwe jest zachorowanie na WZW typu B?

Dzień dobry, podejrzewam że mogę mieć wirusowe zapalenie wątroby typu a, odczuwam bóle brzucha, wydaje mi się że wątroba jest powiększona, nie mam apetytu, czasami wydaje mi się że mam stan podgoraczkowy, bóle głowy, mam problem z wyproznieniem. Czy mogę zarazić inne osoby z którymi przebywam w tym samym pomieszczeniu?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.