Czy możliwe są polipy w jelicie cienkim?

Witam,mam 37 lat, w kale została wykryta krew utajona, Gastroskopia nic nie wykazała za to podczas kolonoskopi został usunięty polip. Rozpoznanie kliniczne: Polip kątnicy opis makroskopowy Polip o śred. 10mm i 6 mniejszych fragmentów. Rozpoznanie histopatologiczne: 1.Fragmenta multiplicia adenomae villosae cum dysplasia minoris gradus. Proszę o interpretację wyników, dodam że nadal mam objawy takie jak wzdęcia i bóle podbrzusza i nadbrzusza, czy jest możliwe, że cos jest też w jelicie cienkim

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej mało prawdopodobne ale możliwe . Konieczna wizyta u gastroeneterologa