Czy możliwe są problemy z tarczycą po zapaleniu oskrzeli?

Witam, W wakacje mialam mocne zapalenie oskrzeli i bralam ponad miesiac czasu ( 2xdziennie Flixonase i sterydy wziewe Seretide 250). Od tego czasu mam problemy z metabolizmem - bardzo sie spowolnil i gorna czesc ciala „jest opuchnieta”. Czy moze to miec jakis zwiazek z tarczyca? Przedstawiam wyniki badan. ( rok wczesniej tsh wynosilo 2,6 teraz 0,913 ale niepokoi mnie do tego f T3). Tsh 0,913 (0,27-4,2) Ft4 1,11 ( 0,93-1,7) Ft3 2,11 ( 2,0- 4,4) Anty tg 10,25 ( do 115) Anty tpo 6,76 (do 34)

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. proponuję wykonać podstawowa diagnostykę z krwi ogólną. a jakieś inne objawy? jak z oddawaniem moczu?