Czy możliwe, że licówka została uszkodzona?

Czy licowka moze sie wyłamać? Dzień temu zostaly mi zalożone 2 licowki: na lewej 1 i prawej 2. Z kolei na prawej 1 i lewej 2 mam implanty. Dzis czuje nieszczelnosc i ruchomosc w 1 z licowką. czy istnieje szansa że ząb pod licowka mogl sie nadlamac podczas jedzenia ? Czy taka sytuacja podlega naprawie na gwarancji? Co jeśli ząb pod licowka rzeczywiście sie złamał badz nadlamal? Czy mam prawo rościć rozwiazanie problemu po stronie stomatologa?
KOBIETA, 35 LAT 5 miesięcy temu

Proszę niezwłocznie udać się do swojego lekarza. Jestem przekonana, że stomatolog naprawi sytuację bez roszczeń, jeżeli licówka została dopiero niedawno została założona. W trakcie klejenia mogło dojść do nie związania kleju lub innego problemu. Na pewno licówkę można na nowo przykleić.