Czy możliwe, że rana po ekstrakcji zagoi się prawidłowo?

Witam, 2 dni temu miałam usuwaną górną ósemkę. Niepokoi mnie to, że w zębodole nie wytworzył się skrzep. Nie mam żadnych mocniejszych objawów bólowych (jest to delikatny ból taki jak bezposrednio po usunięciu, nasila się tylko na chwile przy płukaniu jamy ustnej). Czy możliwe jest to ze w zebodole nie do końca utworzy się skrzep a rana i tak się prawidłowo zagoi?
KOBIETA, 22 LAT 11 miesięcy temu

Po usunięciu mogą być opisane dolegliwości. Prawdopodobnie jest wszystko ok i rana zagoi się prawidłowo ale trzeba dać jej czas. Jeżeli bardzo niepokoje prossęudac się do najbliższego stomatologa w celu oceny w gabinecie.