Czy możliwe, że są to skutki uboczne kremu?

GYNAZOL krem Witam, ostatnio został u mnie wykryty lekki stan zapalny (tak nazwała to pani ginekolog). Objawiało się to jedynie gęstą grudkowatą wydzieliną z pochwy, żadnego swędzenia, pieczenia, bólu. Zapisała lek gynazol, zaaplikowałam go prawidłowo, teraz po ok tygodniu zaczęłam odczuwać lekkie swędzenie okolic intymnych, jakie mogą być przyczyny? czy możliwe że są to skutki uboczne kremu? Czy jest się czym martwić

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć