Czy możliwe, że zaszłam w ciążę z chłopakiem?

Bardzi się stresuję. Dotychczas miewałam bardzo regularne miesiączki. 25 stycznia powinnam mieć następną, lecz jej brak. Rzadko współzyję z partnerem, mamy dość stresujące życie. Ostatni raz 8 stycznia, w zabezpieczeniu, prezerwatywa. Nie pękła. Ale okres się spóźnia. Zrobiłam dwa testy, oba wyszły negatywnie. Czy mogę być w ciąży? Myślę już o prejakulacie na prezerwatywie, bo przecież nie pękła, to co innego? Przy wzroście 165 ważę 41 kg, mam więc niedowagę. Moj partner zaś jest po chemioterapii. Mamy dość stresujący tryb życia. zy powinnam brać pod uwagę ciążę? Proszę o parę słów... Pozdrawiam ciepło.

Witaminy w ciąży

Ciąża w opisanej sytuacji jest bardzo, bardzo mało prawdopodobna. Prędzej zaburzenia miesiączkowania wynikają ze stresu. Proponuję udać się do ginekologa i dobrać odpowiednią metodę antykoncepcji, zamiast dokładać sobie stresu w trakcie współżycia. Również pozdrawiam.