Czy pomimo tak dobrego zabezpieczenia mogłam zajść w ciążę?

Jestem dość młoda i ciąża bardzo skomplikowałaby mi teraz życie. Mój problem polega na tym, że nie pamiętam dokładnego dnia ostatniej miesiączki;/
Współżyłam z moim chłopakiem 23 stycznia. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą i globulką, i teraz nie pamiętam, kiedy miałam ostatni okres czy 01.01, czy 06.01. W czasie seksu nic się dziwnego nie wydarzyło, np. prezerwatywa nie pękła itp.
Dziś mamy 31.01, a ja nie mam okresu od ostatniej miesiączki, miałam dużo stresów i w pierwszych tygodniach stycznia źle się odżywiałam. 28 stycznia zrobiłam test ciążowy i wynik był negatywny. Jest szansa, że jestem w ciąży, czy mam czekać w spokoju na okres?

Witam serdecznie,
jeżeli prezerwatywa nie pękła, ani nie zsunęła się, to ryzyko zajścia w ciążę jest małe, ale nie równe zeru.
Test ciążowy należy wykonać po 10-14 dniach dniach od stosunku. Wynik testu, który wcześniej Pani wykonała, nie jest wiarygodny. Dlatego należy go powtórzyć. Przyczyną opóźnienia miesiączki może być również stres.
Pozdrawiam