Czy możliwy jest astygmatyzm po operacji oka?

Witam. 1,5 miesiąca temu miałem operacje zeza naprzemiennego oczu po operacji na kontroli okulista stwierdził astygmatyzm lewego oka jednak ze nie przepisał okularów bardzo się niepokoje czy tak powinno być na oko prawe obraz widzę prawidłowo

Witam. To ciut za mało informacji. Najlepiej skontaktować się z lekarzem przeprowadzającym zabieg, który posiada Twoją dokumentację przedoperacyjną. Pozdrawiam