Czy możliwy jest niedosłuch u 4-miesięcznego dziecka?

Witam. U mojej 4 miesiecznej córki wykryto z badań ABR niedosluch Ul70 UP80. Pan protetyk od doboru aparatu i laryngolog w innym szpitalu stwierdzili ze corka ma bardzo male kanaliki. Czy moze być to przyczyna takiego niedosluchu?. Pytając lekarza który wykonywal ostatnie badanie nie otrzymalem zadnej odpowiedzi co do kanalikow. Wiem tylko ze zostanie dalej badana w kierunku implantow. Pozdrawiam

Te niby bardzo małe kanaliki to być może wąskie przewody słuchowe zewnętrzne te w które wkładamy palec jak nas swędzą a które nia mają żadnego wpływu na głęboki niedosłuch wymagający implantów. Spokojnie, ktoś, coś sobie pomylił. Jeżeli dziecko reaguje na dźwięki i odwraca główkę w kierunku hałasu to wszystko jest ok. Piszcie dalej proszę.