Czy możliwy jest tak szybki nawrót brodawczaka?

Jestem 2 miesiące po zabiegu usunięciu brodawczaka piersi. Dziś po naciśnięciu brodawki piersi, z której wycięto zmianę, znów zauważyłam jasny lekko żółtawy płyn (tylko z jednej piersi). Oczywiście udam się jak najszybciej do lekarza, ale bardzo mnie martwi nawracający problem i stąd moje pytania: czy możliwe, że brodawczak tak szybko się odnowił? Czy może jest to kolejna zmiana w innym przewodzie mlekowym? A może nie usunięto go w całości? Czy mogą to być zaburzenia hormonalne? Czy przy zaburzeniach hormonalnych możliwy jest wyciek tylko z jednej piersi? Zastanawia mnie też czy jest możliwe zrobienia galaktografii jeśli po zabiegu usunięcia brodawczaka przewody mlekowe zostały przecięte, częściowo wycięte? Mam 31 lat.

Proszę o pomoc

Witam serdecznie.

Na tym etapie trudno wnioskować jeszcze o przyczynie wycieku. Czy jest Pani pewna, że przez ostatnie 2 miesiące od zabiegu wycieku nie było?
Brodawczak to guz, który czasami się odnawia, ale nie sądzę, aby nastąpiło to w tak krótkim czasie od zabiegu. Proszę obserwować pierś i oczywiście zgłosić się do lekarza.

Pozdrawiam serdecznie